Alakuló közgyűlés - Vasvári

Főmenü:

Alakuló közgyűlés

Egyesületünk megalakulása

A Pestszentimrén élő polgári gondolkodású emberek közt az évek során egyre szorosabb emberi kapcsolat jött létre, amelynek köszönhetően lassan egy polgári közösség kezd kialakulni.
Ennek egyik első lépcsőfoka a 2009. októberében szervezett
körösfői kirándulás volt.
Körösfőn, a kalotaszegi medencében Vasvári Pál és több mint 400 bajtársa hősi halálának helyszínén mély benyomásokat szereztünk. Az akkor oda látogató 25 fő közül többen a Vasvári Pál Egyesület alapító tagjai lettek.

2011. november 2-án huszanegyen gyűltünk össze a Pestszentimrei Református Parókia tanácstermében az alakuló ülésre. Megfogalmaztuk jövőbeni tennivalóinkat, rögzítettük programunkat. Megválasztottuk magunk közül az elnököt, alelnökeit és az elnökségi tagokat.
......Alakuló ülés - 2011. november 2.

A cégbírósági bejegyzés ugyan csak 2012-ben született meg, a tényleges születésnapunknak mi azért mégis 2011. november másodikát tekintjük.

Az alakuló ülés 21 résztvevője - 2011. november 2-án

Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz