Ünnepségek - Vasvári

Ünnepségek

Rendezvények

Nemzeti Összetartozás Napja 2012. június 4-én

A Nemzeti Összetartozás Napján, a trianoni békediktátum 92. évfordulója alkalmából a Hargita téren lévő Fadrusz-feszületnél koszorúzással egybekötött megemlékezésre került sor. A Vasvári Pál Polgári Egyesület nevében Bauer Ferenc és Monostori Attila helyezett el koszorút a feszületnél.

Koszorúzási ünnepség 2012. március 15-én

Kerületünkben az utóbbi években a március 15-i ünnepség méltó színvonalon került megrendezésre. 2010 óta a koszorúzással egybekötött ünnepséget a Vasvári-kopjafánál tartottuk. Pestszentimrén ebben az esztendőben is a Református Templomkertben lévő Vasvári-kopjafánál volt az ünnepség.

Számunkra a koszorúzást különösen emlékezetessé tette, hogy a Vasvári Pál Polgári Egyesület most jelent meg először nyilvánosan, amikor Tóth Kálmán, az Egyesület elnöke és Nagy Károly alapító tag közösen helyezett el koszorút a kopjafánál.

Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz